Van de bestuurstafel

Van de bestuurstafel

De oproep om de kerk schoon te maken heeft 13 mensen op de been gekregen. Geweldig wat jullie gedaan hebben. Het rook heerlijk naar schoonmaakmiddel op de zondagochtend erna.

Op 17 december en 21 januari vieren we weer samen met de Martinidiensten (zie ook volgend bericht van de vieringen coördinatoren). Daarna zal er een evaluatie plaatsvinden van de zomer- en wintervieringen. Het valt niet mee om daar een datum voor te prikken, maar we houden moed. Dan kunnen we ook verder in gesprek over onze samenwerking.

 

Onze enige presbyter, Lida Weeda, meldde ons dat er een groep van zeven mensen is die haar wil ondersteunen bij rouwdiensten. Daar is ze heel dankbaar voor, en wij met haar. 

 

In december heeft een grote groep mensen kennisgemaakt met Jan Oegema. Hij wordt al volop betrokken bij de voorbereidingen van het komende jaar. Het is goed dat we weer helemaal op sterkte zijn. Ook de groep van musici is compleet, met dank aan de ‘invallers’ uit de Peper. 

 

We kunnen vol verwachting de advents- en kersttijd ingaan. Op naar het Licht dat ons omringt. We kijken dankbaar terug op het afgelopen jaar en zijn vol goede moed voor wat komen gaat. We weten ons gedragen door het Licht. Gezegende kerstdagen voor alle mensen van goede wil.