De warmte die de Peper is
Zo ervaren veel mensen de vieringen in de Pepergasthuiskerk. Een warmte die doorwerkt bij de voorbereiding van vieringen en bij de verschillende (werk)groepen in onze gemeenschap.
Als regelmatige Peperganger valt het je misschien niet zo op, maar het lukt ons nog steeds om elke zondag een viering te organiseren. Ook na een existentieel roerige periode die gelukkig achter ons ligt.
Wij zijn hier dankbaar voor, evenals voor het feit dat we er nog zijn. Dit willen we als Pepergemeenschap vieren. We staan een ogenblik stil bij de vraag “Hoe is de Peper ooit begonnen?” en we stellen de vraag: “Waarom komen nieuwe mensen bij de Peper terecht?”.
De viering begint om 10.30 uur en zal iets korter duren dan normaal en overgaan in de activiteiten van de starzondag. Het programma voor de kinderen en jongeren begint al tijdig.
We openen de viering met: “Dit huis vol mensen …”. We hopen op een goed gevulde Pepergasthuiskerk.
Namens de voorbereiders, Hans Tulp
Wil je de viering online meemaken: klik dan op deze link